Serwisujemy maszyny wszystkich marek, m.in. produkcji

NIEMIECKIEJ, POLSKIEJ, SZWAJCARSKIEJ, UKRAIŃSKIEJ, AMERYKAŃSKIEJ.

Świadczymy pełen zakres usług w obszarze przeglądów i napraw urządzeń do przecisków, młotów do wbijania rur stalowych i przewoźnych sprężarek śrubowych (kompresorów). Posiadamy pełen dostęp do części zamiennych do urządzeń przeciskowych wszystkich producentów oraz dysponujemy szeroką ofertą urządzeń nowych i używanych.

W serwisie znajdą Państwo dwa stanowiska serwisowe do maszyn przeciskowych oraz kolejne dwa stanowiska do wykonywania napraw mechanicznych. Ponadto dysponujemy profesjonalną narzędziownią, która umożliwia m.in. regenerację gwintów oraz naprawę maszyn do których części zamienne nie są dostępne.

Większość napraw i przeglądów wykonywa jest “od ręki”. Istnieje możliwość wydania urządzenia zastępczego na czas naprawy. W przypadku napraw gwarancyjnych wypożyczenie jest bezpłatne.

Oferujemy sprzedaż części zamiennych, podzespołów, naprawę maszyn przeciskowych, młotów oraz pozostałych urządzeń i akcesoriów z oferty.

Serwisujemy maszyny następujących marek: TERMA MAX, Tracto-Technik (Grundomat, Grundoram), Hercu Pneumatic (HP), Terra Thaler, HAMMERHEAD, GEO, ESSIG.

Odpowiedzialna naprawa

W naszym serwisie wykorzystujemy części zamienne najwyższej jakości dedykowane dla danej maszyny. Ogranicza to wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy.

Naprawa z gwarancją

Dajemy Ci gwarancję na części do maszyn oraz na wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

Jakość za uczciwą cenę

Z nami masz pewność, że podczas wymiany wykorzystane zostaną części najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Co najważniejsze, cena którą ustalisz nie zawiera żadnych ukrytych kosztów i nie ulegnie zmianie

Bezpieczeństwo gratis

Przy okazji wykonywanej usługi nasi mechanicy dokonają oceny zużycia maszyny, stanu części zamiennych i wszystkich elementów odpowiedzialnych za jej prawidłowe funkcjonowanie. Jeśli będą one wymagać wymiany zostaniesz o tym poinformowany. Wszytko po to, abyś mógł cieszyć się stuprocentową pewnością, że maszyna po opuszczeniu serwisu jest gotowa do pracy.

Zyskasz przy sprzedaży

Historia serwisowa maszyny prowadzona jest przez nas starannie i rzetelnie co oznacza, że dane zawarte w karcie serwisowej są zgodne z rzeczywistością a to z pewnością przełoży się na dalszą sprzedaż urządzenia.

Zaufaj wiedzy specjalistów i wypełnij poniższy formularz.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu naprawy i kosztów serwisu
Ustalimy termin, koszty i sposób odbioru sprzętu z wskazanego miejsca
Kurier przyjedzie odebrać maszynę, która następnego dnia trafi na nasze stanowisko serwisowe
Dokonujemy starannego przeglądu oraz naprawy Twojego urządzenia i odeślemy je na wskazany adres

Jesteś zainteresowany ofertą? Chcesz abyśmy wycenili naprawę Twojego sprzętu?
Skorzystaj z formularza, odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

Kliknij lub przeciągnij w to miejsce zdjęcia które chcesz wysłać Możesz wysłać do 5 zdjęć.
każde zdjęcie max 10MB

Masz pytanie? Skontaktuj się +48 695 438 850

MP-Technik – Serwis maszyn przeciskowych

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,