Części zamienne do maszyn przeciskowych produkcji m.in.:

NIEMIECKIEJ, POLSKIEJ, SZWAJCARSKIEJ, UKRAIŃSKIEJ, AMERYKAŃSKIEJ.

Ofeujemy sprzedaż części zamiennych, podzespołów, naprawę maszyn przeciskowych, młotów oraz pozostałych urządzeń i akcesoriów z oferty. Oferujemy możliwość wykonania specjalnego oprzyrządowania i części zamiennych do innych maszyn budowlanych. Niemal wszystkie części zamienne do naszych maszyn oraz akcesoriów, są u nas dostępne od ręki.

W sprawie zapytań dotyczących części zamiennych, wykonania podzespołów lub naprawy prosimy o kontakt pod numerem telefonu: tel.kom. +48 695 438 850 lub poprzez adres mailowy: 

Odpowiedzialna naprawa

W naszym serwisie wykorzystujemy części zamienne najwyższej jakości dedykowane dla danej maszyny. Ogranicza to wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy.

Naprawa z gwarancją

Dajemy Ci gwarancję na części do maszyn oraz na wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

Jakość za uczciwą cenę

Z nami masz pewność, że podczas wymiany wykorzystane zostaną części najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Co najważniejsze, cena którą ustalisz nie zawiera żadnych ukrytych kosztów i nie ulegnie zmianie

Bezpieczeństwo gratis

Przy okazji wykonywanej usługi nasi mechanicy dokonają oceny zużycia maszyny, stanu części zamiennych i wszystkich elementów odpowiedzialnych za jej prawidłowe funkcjonowanie. Jeśli będą one wymagać wymiany zostaniesz o tym poinformowany. Wszytko po to, abyś mógł cieszyć się stuprocentową pewnością, że maszyna po opuszczeniu serwisu jest gotowa do pracy.

Zyskasz przy sprzedaży

Historia serwisowa maszyny prowadzona jest przez nas starannie i rzetelnie co oznacza, że dane zawarte w karcie serwisowej są zgodne z rzeczywistością a to z pewnością przełoży się na dalszą sprzedaż urządzenia.

Masz pytanie? Skontaktuj się +48 695 438 850

MP-Technik – Serwis maszyn przeciskowych

Tagi: , , , , , ,